Блог

Варіанти обробки дерев’яних ящиків T.Marco

Купуючи дерев’яні ящики T.Marco Ви маєте можливість обрати їхні варіанти обробки, ці всі моменти обговорюються вже безпосередньо при замовленні виробу. На сьогодні доступні такі види обробки ящиків: – Без обробки – Натуральне масло – Тонування – Фарбування – Протирання окрайок стиль “Вінтаж” – Протирання окрайок стиль “Прованс”

Детальніше

Використання дерев’яних решіток для альтанки

Чудовим варіантом для альтанки стануть декоративні решітки з дерева. Головною перевагою, перед іншими матеріалами, є їхня екологічність. Конструкції з натурального дерева не тільки будуть міцними, але й порадують Вас своїм зовнішнім виглядом. Дерев’яні решітки підходить для використання з будь-якими іншими видами матеріалів, але особливо вдало будуть виглядати в альтанці, яка виготовлена повністю на дерев’яній основі.

Детальніше

Неправомірне використання ТМ “T.Marco”

ТОВ «ТІМАРКО» доводить до Вашого відома, що єдиний правомірний сайт компанії має доменне ім’я tmarco.com.ua. Інші сайти, що використовують від першої особи торгівельну марку “T.Marco” та/або назви «Тімарко» (укр.) , «Тимарко» (рос.), та/або мають доменне ім’я tmarco у зв’язку з подібною номенклатурою товарів (дерев’яні решітки та вироби з дерева) є неправомірними та мають ознаки шахрайства. […]

Детальніше